DĖMESIO!!!

Kun. Eitvydas su Galilėjiečių bendruomene

meldžiasi Vilniaus Šv. Mikalojaus bažnyčioje.

Šv. Mišios kasdien (taip pat ir sekmadieniais) 17 val.

Kol bus šis skelbimo prierašas,

šiokiadieniais ir šeštadieniais 17 val. – Mišių nebus.

DĖMESIO. Norintys skaityti cituojamų publikacijų originalus paspauskite aktyvuotas nuorodas (jos būna pabrauktos) mūsų straipsniuose.

Narių vertinimas:  / 0
BlogiausiasGeriausias 

Praėjusią savaitę JTO komisija, kuri formuoja socialinę politiką, atmetė Vakarų šalių bandymus pervadinti šeimos apibrėžimą. Kaip praneša LifeSiteNews, Komisija pripažįsta šeimą kaip prigimtinę ir jos vaidmenį kaip visuomenės pagrindinį vienetą.

Velniška gudrybė – maišyti sąvokas ir skirtingus dalykus vadinti tais pačiais vardais – Jungtinėse Tautose nesulaukė palaikymo. Tuo tarpu Lietuvos liberalai jau seniai nerimsta ir vis bando tai padaryti.

Tam buvo skirta šių metų vasario 20 d., 10 val., Seimo rūmų Baltijos Asamblėjos salėje Liberalų sąjūdžio frakcijos kvietimu vykusi diskusija – „Partnerystės instituto galimybės Lietuvoje“.

Kviesdama į ją, liberalų sąjūdžio frakcijos Seime atstovė D. Kuodytė partijos svetainėje rašė: „Metas apie partnerystę prabilti garsiau ir žengti registruotos partnerystės įteisinimo link. Kaip žinome, Civiliniame kodekse nuostatos dėl bendro gyvenimo neįregistravus santuokos numatytos jau seniai, tačiau dėl atskiro partnerystę reglamentuojančio įstatymo nebuvimo jos paprasčiausiai neveikia.“
Diskusijoje Seime pranešimus turėjo skaityti Liberalų sąjūdžio pirmininkas Eligijus Masiulis ir pirmininko pavaduotojas Remigijus Šimašius, Vilniaus universiteto Teisės fakulteto Privatinės teisės katedros vedėjas, profesorius advokatas Vytautas Mizaras, Žmogaus teisių stebėjimo instituto valdybos pirmininkas Dainius Pūras.

Po diskusijos Seimo narė D. Kuodytė pranešė, kad liberalai siūlo Seimo valdybai sudaryti darbo grupę dėl partnerystės įteisinimo Lietuvoje.

Būkime budrūs ir labai aktyvūs, nes tai dar vienas bandymas sumaišyti sąvokas žmonių galvose ir bandymas partnerystę prilyginti šeimai, o tuo pačiu atverti kelią vienos lyties „santuokoms“ ateityje. Jie to net neslepia. Kaip jie rašo savo internetiniame puslpyje, diskusijoje (žr. vaizdo įrašą) liberalai sakė, jog palaiko tiek heteroseksualių, tiek homoseksualių porų partnerystės įteisinimą. Šis liberalų žingsnis sulaukė ir Europos liberalų palaikymo.

Galilėjiečių bendruomenės vadovą

kun. Eitvydą Merkį galite rasti

Vilniaus Šv. Mikalojaus bažnyčioje:

kasdien pusvalandį prieš ir tuojau po 17 val. šv. Mišių;

sekmadieniais ir šventadieniais nuo 16.00 iki 18.00 val.

Išpažinčių kunigas klauso kasdien pusvalandį prieš Mišias.

Ilgesniems dvasiniams pokalbiams reikia su juo susitarti iš anksto.

Kalendorius
loader
Prašymai pasimelsti (intencijos)
Svetainės lankytojams
Kokios naujienos domina?
Lankytojai
811996
ŠiandienŠiandien58
VakarVakar169
Šią savaitęŠią savaitę923
Šį mėnesįŠį mėnesį1126
VisoViso811996
Statistik created: 2020-08-07T21:36:55+00:00
Lankosi svečių 5
Lankosi narių 1
Straipsnių peržiūrėjimai
3849236

Galilėjiečių bendruomenė meldžiasi

Vilniaus Šv. Mikalojaus bažnyčioje

kasdien 17 val. Mišiose.

Sekmadieniais bei šventadieniais,

taip pat šeštadieniais

16.30 val. gieda Vakarinę

17 val. švenčia šv. Mišias