DĖMESIO!!!

Kun. Eitvydas su Galilėjiečių bendruomene

meldžiasi Vilniaus Šv. Mikalojaus bažnyčioje.

Šv. Mišios kasdien (taip pat ir sekmadieniais) 17 val.

Kol bus šis skelbimo prierašas,

šiokiadieniais ir šeštadieniais 17 val. – Mišių nebus.

Narių vertinimas:  / 0
BlogiausiasGeriausias 

Ruduo... Niaukiasi dienos, šešėliai ilgėja, tamsos daugėja, nebylus lietus vis dažniau merkia žemę... Ir vėjas blaškosi lyg be vietos, po kojomis sukdamas mirties dvelksmu nuspalvintus lapus. Giliai į sielą smelkiasi jo dejonė... Taip ir norisi drauge su negailestingų vėjo gūsių laužomomis medžių šakomis apkabinti dangų ir gerti jo paguodą...

Ir šį 2012 m. spalio 7 d. sekmadienį buvo žadėtas vėjas, lietus, net audra, tačiau tokios prognozės nenugąsdino nemažo būrelio galilėjiečių su kunigu Eitvydu priešakyje, Šventojo Rašto būrelių dalyvių, mūsų bičiulių. Kaip ir kasmet, pirmąjį spalio sekmadienį tradiciškai išvykome į Rožinio slėpinių parką nusilenkti Dievo ir visų mūsų Motinai Švč. Mergelei Marijai.

Atrodė, kad pats Dangus laimino mūsų išvyką. Saulės spinduliai „prastumdė“ debesų kamuolius ir visą kelionę galėjome žavėtis nepakartojamu rudenėjančios gamtos grožiu.

Tik atvykę, apeidami Rožinio slėpinių parko koplytėles, sukalbėjome Rožinio dalį, vėliau jaukioje koplytėlėje atšventėme šv. Mišias. Meldėmės už mūsų Tėvynę, kurios likimas spręsis sekmadienį rinkimų į Lietuvos Respublikos Seimą metu, prašėme pagalbos, ginant visiems krikščionims brangius dalykus, kiekvienas išsakėme ir savo atsivežtus atodūsius...

Po šv. Mišių pirmą kartą čia atvykusieji apžiūrėjo kardinolo V. Sladkevičiaus memorialinę bei rožinių ekspoziciją ir šių svetingų namų šeimininkė s. Agnė pakvietė į valgyklėlę, kur jau mūsų laukė užkaista arbata. Sušilę bei pasistiprinę, gražiai pabendravę, išskubėjome į Žaslius.

Akys skendo dangaus žydrynės gelmėje, gamtos išsiilgusios širdys vaikštinėjo auksu nubarstytais takais, o pro debesis prasibrovę saulės spinduliai kvietė gelsvu rudens lapu priglusti prie Dangaus, nuolat dėkojant už mums dovanotą Viltį.

 

Galilėjiečių bendruomenės vadovą

kun. Eitvydą Merkį galite rasti

Vilniaus Šv. Mikalojaus bažnyčioje:

kasdien pusvalandį prieš ir tuojau po 17 val. šv. Mišių;

sekmadieniais ir šventadieniais nuo 16.00 iki 18.00 val.

Išpažinčių kunigas klauso kasdien pusvalandį prieš Mišias.

Ilgesniems dvasiniams pokalbiams reikia su juo susitarti iš anksto.

Prašymai pasimelsti (intencijos)
Klausimas apie bendruomenę
Lankytojai
825076
ŠiandienŠiandien124
VakarVakar344
Šią savaitęŠią savaitę124
Šį mėnesįŠį mėnesį7114
VisoViso825076
Statistik created: 2020-09-27T21:46:21+00:00
Lankosi svečių 6
Lankosi narių 1
Straipsnių peržiūrėjimai
3904612

Galilėjiečių bendruomenė meldžiasi

Vilniaus Šv. Mikalojaus bažnyčioje

kasdien 17 val. Mišiose.

Sekmadieniais bei šventadieniais,

taip pat šeštadieniais

16.30 val. gieda Vakarinę

17 val. švenčia šv. Mišias