DĖMESIO!!!

Kun. Eitvydas su Galilėjiečių bendruomene

meldžiasi Vilniaus Šv. Mikalojaus bažnyčioje.

Šv. Mišios kasdien (taip pat ir sekmadieniais) 17 val.

Kol bus šis skelbimo prierašas,

šiokiadieniais ir šeštadieniais 17 val. – Mišių nebus.

Pritariančius naujai maldos iniciatyvai visada kviečiame pasižymėti, paspaudžiant mygtuką Vertinti (jeigu jo nėra, pirmiausia paspauskite pačią straipsnio antraštę, žalsvame fone, kad atsirastų mygtukas), kad galėtumėte matyti dvasinių, ta pačia intencija besimeldžiančių bičiulių skaičių.

Narių vertinimas:  / 8
BlogiausiasGeriausias 

Kaip rašo Respublika.lt, Europos Parlamentas, priimdamas lyčių lygybės rezoliuciją, už mus jau nusprendė, ką laikyti šeima. ES viršūnės pageidauja, kad ja laikytume ir nesusituokusias, ir homoseksualias poras.

Už rezoliuciją balsavo šie mūsų europarlamentarai: Leonidas Donskis, Viktoras Uspaskichas, Zigmantas Balčytis, Vilija Blinkevičiūtė bei Justas Paleckis.

Susilaikė: - Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Juozas Imbrasas, Rolandas Paksas.

Prieš, kad šeima būtų laikomos ir tos pačios lyties asmenų poros, balsavo tik keturi mūsų europarlamentarai: Laima Liucija Andrikienė, Vytautas Landsbergis, Algirdas Saudargas ir Valdemaras Tomaševskis.

Plika akimi matosi, kaip gimsta nauja bedieviškos moralės diktatūra, kuri ypač grėsminga mūsų mažai tautai, kuriai yra pavojus išnykti toje didelėje moralinio liberalizmo jūroje (ką tereiškia keli mūsiškių balsai Europarlamente?). Vengrai pirmieji (kaip ir anais laikais) pakilo prieš diktatūrą ir, kaip žinia, buvo bei tebėra atkakliai puolami, grąsinant visokiausiomis sankcijomis etc. (sovietmečiu nuslopino atvirai, tankais, o dabar bando paklupdyti "humaniškai"). Ar turėsime drąsos ir vidinių dvasinių jėgų priešintis Žydrosios imperijos diktatui ir mes, daug priklausys nuo mūsų, nuo to, ką išrinksime į mūsų parlamentą rudenį. Mūsų europarlamentarų balsavimas puikiai atskleidžia jų moralinius principus bei vertybes. Tai vertėtų įsidėmėti artėjant naujojo parlamento rinkimams.

Jau dabar melskimės, kad į mūsų parlamentą būtų išrinkta kuo daugiau aiškias bei tvirtas krikščioniškas moralines nuostatas turinčių bei jas ginančių parlamentarų ir žmonės nebūtų apmulkinti politinių gražbyliautojų, sekančių gudriai sugalvotas bei nerealiais pažadais pasaldintas pasakas apie būsimą rojų, kaip kad visai neseniai jas mums sekė marksizmo ideologai, kurie niekur neišnyko, tik pakeitė kailį ir nusidažė kita spalva.

Galilėjiečių bendruomenės vadovą

kun. Eitvydą Merkį galite rasti

Vilniaus Šv. Mikalojaus bažnyčioje:

kasdien pusvalandį prieš ir tuojau po 17 val. šv. Mišių;

sekmadieniais ir šventadieniais nuo 16.00 iki 18.00 val.

Išpažinčių kunigas klauso kasdien pusvalandį prieš Mišias.

Ilgesniems dvasiniams pokalbiams reikia su juo susitarti iš anksto.

Kalendorius
loader
Prašymai pasimelsti (intencijos)
Klausimas apie maldos adresatą
Lankytojai
825535
ŠiandienŠiandien196
VakarVakar387
Šią savaitęŠią savaitę583
Šį mėnesįŠį mėnesį7573
VisoViso825535
Statistik created: 2020-09-29T09:52:56+00:00
Lankosi svečių 6
Lankosi narių 1
Straipsnių peržiūrėjimai
3906925

Galilėjiečių bendruomenė meldžiasi

Vilniaus Šv. Mikalojaus bažnyčioje

kasdien 17 val. Mišiose.

Sekmadieniais bei šventadieniais,

taip pat šeštadieniais

16.30 val. gieda Vakarinę

17 val. švenčia šv. Mišias