DĖMESIO!!!

Kun. Eitvydas su Galilėjiečių bendruomene

meldžiasi Vilniaus Šv. Mikalojaus bažnyčioje.

Šv. Mišios kasdien (taip pat ir sekmadieniais) 17 val.

Kol bus šis skelbimo prierašas,

šeštadieniais 17 val. – Mišių nebus,

nebent atskirais išimtinais atvejais.

Pritariančius naujai maldos iniciatyvai visada kviečiame pasižymėti, paspaudžiant mygtuką Vertinti (jeigu jo nėra, pirmiausia paspauskite pačią straipsnio antraštę, žalsvame fone, kad atsirastų mygtukas), kad galėtumėte matyti dvasinių, ta pačia intencija besimeldžiančių bičiulių skaičių.

Narių vertinimas:  / 0
BlogiausiasGeriausias 

Artėjant vyskupų sinodui, kviečiame melstis už Sinodo darbą ir popiežių bei vyskupus, kurie priims svabius sprendimus šeimos klausimais.

Kaip ir visais laikais, Bažnyčia yra gundoma ir tuo nereikia stebėtis, nes mūsų Viešpats Jėzus, kurio mistiniu Kūnu esame, irgi buvo gundomas dykumoje.

Matome dvi tendencijas: vieni pasisako už krikščioniškų vertybių ir šeimos, kaip pamatinės visuomenės ląstelės išsaugojimą, o kiti linkę plaukti pasroviui su sugedusia pasaulio dvasia.

LSN publikuoja interviu (jis patalpintas oficialioje Vokietijos katalikų vyskupų konferencijos svetainėje rugpjūčio 25 d.) su Vokietijos moralinės teologijos teologu Stephan Goertz, kuris teigia, kad homoseksualios sąjungos gali būti sakramentu.

Kaip rašė ta pati LSN, Belgijai Sinode atstovaus vyskupas, kuris ragino Bažnyčią pritarti homoseksualų sąjungoms. Tokios ir panašios žinios, kurių vis gausėja žiniasklaidoje, kelia pagrįstą susirūpinimą.

Ačiū Dievui, kad netrūksta sveikų ir blaivių balsų: Nigerijos arkivyskupas Ignatius Kaigama stipriai gina tradicinę šeimą,  Ganos katalikų vyskupai paskelbė stiprų kreipimąsi už gyvybę ir šeimą, o Afrikos vyskupai ir kardinolai pasirengę vieningai pasisakyti vyskupų sinode ir ginti Katalikų Bažnyčios mokymą Šeimos ir santuokos klausimais (LSN). Reaguodami į situaciją, 11 kardinolų parengė knygą, skirtą šeimos sinodui, ginančią tradicinį krikščionišką požiūrį į santuoką ir šeimą (ten pat).

Dabartinė situacija kelia pagrįstą susirūpinimą ir kviečia nelikti abejingais. Į tai atliepdami keliolika kardinolų, virš šimto vyskupų bei beveik 2000 kunigų ir virš pusės milijono pasauliečių, pasirašė peticiją (galite pasirašyti ir jūs) popiežiui, prašydami aiškumo dėl santuokos.

Kviečiame karštai melstis už popiežių bei artėjantį Sinodą, kad ganytojai perpratę visas gundytojo klastas, duotų jam tvirtą atkirtį, kaip Viešpats Jėzus dykumoje. Sinodo, kuris vyks šių metų spalio 4–25 dienomis kviečiame ne tik melstis, bet pagal išgales ir pasnikauti.

Galilėjiečių bendruomenės vadovą

kun. Eitvydą Merkį galite rasti

Vilniaus Šv. Mikalojaus bažnyčioje:

kasdien pusvalandį prieš ir tuojau po 17 val. šv. Mišių;

sekmadieniais ir šventadieniais nuo 16.00 iki 18.00 val.

Išpažinčių kunigas klauso kasdien pusvalandį prieš Mišias.

Ilgesniems dvasiniams pokalbiams reikia su juo susitarti iš anksto.

Kalendorius
loader
Ypatingos maldų intencijos
Prašymai pasimelsti (intencijos)
Klausimas apie maldos adresatą

Į ką dažniausiai kreipiatės maldoje?

Prisijungimas
Lankytojai
470752
ŠiandienŠiandien292
VakarVakar432
Šią savaitęŠią savaitę2557
Šį mėnesįŠį mėnesį9060
VisoViso470752
Statistik created: 2018-01-20T03:52:08+00:00
US
Lankosi svečių 36
Lankosi narių 1
Straipsnių peržiūrėjimai
2043211

Galilėjiečių bendruomenė meldžiasi

Vilniaus Šv. Mikalojaus bažnyčioje

kasdien 17 val. Mišiose.

Sekmadieniais bei šventadieniais,

taip pat šeštadieniais

16.30 val. gieda Vakarinę

17 val. švenčia šv. Mišias