DĖMESIO!!!

Kun. Eitvydas su Galilėjiečių bendruomene

meldžiasi Vilniaus Šv. Mikalojaus bažnyčioje.

Šv. Mišios kasdien (taip pat ir sekmadieniais) 17 val.

Kol bus šis skelbimo prierašas,

šiokiadieniais ir šeštadieniais 17 val. – Mišių nebus.

DĖMESIO. Norintys skaityti cituojamų publikacijų originalus paspauskite aktyvuotas nuorodas (jos būna pabrauktos) mūsų straipsniuose.

Narių vertinimas:  / 0
BlogiausiasGeriausias 

Iškart po leidimo tos pačios lyties asmenims tuoktis ir įvaikinti vaikus Europoje prasidėjo diskusijos apie kraujomaišos legalizavimą. Europos Sąjungos politikai spaudoje ir televizijoje viešai deklaruoja kraujomaišą kaip europietišką lyčių lygybių normą ir siūlo įteisinti seksą tarp tėvo ir dukters, motinos ir sūnaus, brolio ir sesers bei tarp visų giminaičių. Siūloma visus besipriešinančius kraujomaišai vadinti „incestofobais“ ir bausti už pasipriešinimą. „Tos pačios lyties“ arba, kaip jie save vadina, „nauja lyčių bendruomenė“ skatina įteisinti kraujomaišą Švedijoje, Danijoje ir Šveicarijoje.
Publikacijos Europos spaudoje:
1. ŠVEDIJA. 2010 m. kovo 15 d. „Expressen.se“ straipsnis, kuriame Švedijos Parlamento deputatė, socialdemokratų atstovė Monica Green siūlo įteisinti kraujomaišą. Ji aiškina, kad Švedijoje motina ir sūnus, tėvas ir dukra, broliai ir seserys bei kiti giminaičiai galėtų užsiimti meile (red. pastaba – verčiau vadintų seksu ar pan.) teisėtai.
2. DANIJA. 2012 m. lapkričio 7 d. „FriaTider“ straipsnis „Danijos politikai apie kraujomaišą – tai lyčių norma“.
Danijos žaliųjų partijos atstovai reikalauja pripažinti „kraujomaišą“ Danijoje kaip naują „lyčių lygybių normą“. „Tai ne vyriausybės darbas kištis, su kuo ir nuo kuo turėti vaikų. Tai yra žmogaus atsakomybė. Manau, kad tai yra senamadiškas požiūris į lytį ir šeimos formą“, – sako politikai.
3. ŠVEICARIJA. 2013 m. sausio 13 d. „24heuresactu.com“ rašo bei rodo video debatus, kaip Šveicarijos Parlamentas svarsto galimybę legalizuoti kraujomaišą.
Metrobloggen.se“ rašo, kad kova su „incestofobais“ – svarbi Europos neoliberalų veiklos programos sritis.

Matome, kaip Vakarų pasaulis stačia galva bei galvotrūkčiais neria į amoralumo pelkę. Natūraliai kyla klausimas, į kurį teatsako sau kiekvienas: kur jos dugnas ir kokia viso šito pabaiga?

Kaip žinia, įklimpęs į pelkę žmogus pats neišsikapsto, bet kuo labiau juda, tuo labiau murkdosi ir lėtai skęsta joje. Akivaizdu, kad kaip tik tai nutiko moderniam bei išpuikusiam pasauliui. Kaip pelkėje skęstančiam žmogui reikia pagalbos iš šalies, taip ir šiuolaikiniam pasauliui, bet jis to nenori pripažinti. Nejaugi tik visuotinis sukrėtimas begali išblaivyti puikybės apsvaigintą žmoniją ir sustabdyti jos degradaciją?

Viso šito akivaizdoje prisiminkime ir dar uoliau skelbkime:

Dievo gelbstinti ranka mums visada ištiesta nuo Kryžiaus, vargas tik tam, kas ją atstumia. Tokiam, kaip Jėzus sakė, geriau būti negimus.

Galilėjiečių bendruomenės vadovą

kun. Eitvydą Merkį galite rasti

Vilniaus Šv. Mikalojaus bažnyčioje:

kasdien pusvalandį prieš ir tuojau po 17 val. šv. Mišių;

sekmadieniais ir šventadieniais nuo 16.00 iki 18.00 val.

Išpažinčių kunigas klauso kasdien pusvalandį prieš Mišias.

Ilgesniems dvasiniams pokalbiams reikia su juo susitarti iš anksto.

Kalendorius
loader
Prašymai pasimelsti (intencijos)
Svetainės lankytojams
Kokios naujienos domina?
Lankytojai
811995
ŠiandienŠiandien57
VakarVakar169
Šią savaitęŠią savaitę922
Šį mėnesįŠį mėnesį1125
VisoViso811995
Statistik created: 2020-08-07T21:36:55+00:00
Lankosi svečių 7
Lankosi narių 1
Straipsnių peržiūrėjimai
3849233

Galilėjiečių bendruomenė meldžiasi

Vilniaus Šv. Mikalojaus bažnyčioje

kasdien 17 val. Mišiose.

Sekmadieniais bei šventadieniais,

taip pat šeštadieniais

16.30 val. gieda Vakarinę

17 val. švenčia šv. Mišias