DĖMESIO!!!

Kun. Eitvydas su Galilėjiečių bendruomene

meldžiasi Vilniaus Šv. Mikalojaus bažnyčioje.

Šv. Mišios kasdien (taip pat ir sekmadieniais) 17 val.

Kol bus šis skelbimo prierašas,

šiokiadieniais ir šeštadieniais 17 val. – Mišių nebus.

DĖMESIO. Norintys skaityti cituojamų publikacijų originalus paspauskite aktyvuotas nuorodas (jos būna pabrauktos) mūsų straipsniuose.

Narių vertinimas:  / 0
BlogiausiasGeriausias 

PASAULYJE TOLIAU VYKSTA NUOŽMI DVASIŲ KOVA, TIKRAS ESCHATOLOGINIS MŪŠIS.

Kaip rašo LSN, Kanados aukščiausias teismas nutarė, kad krikščioniška kolegija negali pateikti biblinio požiūrio į lytinį elgesį, o Airijos premjeras, homoseksualas Leo Varadkar – kad katalikiškos ligoninės privalės daryti abortus (žr. kitą straipsnį). The Guardian rašo, kad Jungtinės Karalystės Aukščiausias teismas pareiškė, kad pagal lytį neutralių pasų draudimas yra neteisėtas, o LSN praneša, kad Kanados senatas nubalsavo valstybinio himno žodžius “sūnus" pakeisti neutraliu įvardžiu.

PASAULIO DVASIAI IR LGBT BENDRUOMENĖS ĮTAKAI PASIDUODA IR KRIKŠČIONYS.

LSN rašo, kad Vašingtono vyskupijos anglikonai priėmė rezoliuciją, liautis vartoti vyrišką Dievo įvardį, o Norvegijos liuteronų (70% norvegų) vyskupai atsiprašė už tai, kad iki šiol gynė negimusią gyvybę (žr. kitą straipsnį).

BET TAI TIK ATKRITIMO BEI NUOPOLIO PRADŽIA.

Baisu, kai net katalikų vyskupų lūpose ima skambėti tai, kas prieš keletą metų buvo neįsivaizduojama.

Kaip rašė Bernardinai.lt, Vokietijos vyskupų konferencijos pirmininkas kardinlas Reinhard Marx duodamas interviu leido suprasti, kad esant tam tikrai situacijai, kunigai gali palaiminti homoseksualių asmenų bendro gyvenimo sąjungas, o LSN pranešė, kad Vokietijos katalikų vyskupų konferencijos vicepirmininkas vysk. Franz-Josef Bode pakvietė diskusijon apie galimybę laiminti homoseksualų poras.

Tas pats tinklapis rašo, kad katalikiškas, jėzuitų vadovaujamas, JAV Georgetown universitetas paskelbė, jog siūlys LGBT bendrabučius, o katalikiškas domininkonų universitetas Kalifornijoje pakvietė sakyti kalbą Planned Parenthood Abortion Biz CEO buvusią vadovę Cecile Richards (žr. kitą straipsnį).

Tai kas anksčiau buvo laikoma nuodėme, šiandien bandoma pateikti kaip normą ir įteigti, kad tai įgimta, tačiau du žymiausi Dž. Hopkinso universiteto psichitarai praneša, kad nėra įrodymų, jog homoseksualais gimstama.

KAI KUR NETGI DRAUDŽIAMA PAGELBĖTI TOKĮ POLINKĮ TURINTIEMS ŽMONĖMS.

LSN praneša, kad Kalifornijos asamblėja priėmė įstatymą, draudžiantį knygas, padedančias įveikti nenorimą tos pačios lyties seksualinį potraukį, norintiems išgyti.

DRAUDŽIAMA KOVOTI SU NUODĖME, TAČIAU LEIDŽIAMA JAS PROPAGUOTI ETC.

Polski serwis pro-life rašo, kad Romos valdžia pareiškė, kad negimusių vaikų plakatai grasina asmens teisėms ir laisvėms. Kaip praneša LSN, JAV Aukščiausias teismas uždraudė rodyti video, demaskuojančius Planned Parenthood prekybą abortuotų vaikų dalimis, tuo tarpu Britų vyriausybė paskyrė tarptautinei Planned Parenthood Foundation abortų bizniui 132 milijonus svarų (žr. kitą straipsnį).

NE TIK DRAUDŽIAMA, BET IR BAUDŽIAMA KALĖJIMU AR KITAIP (KOL KAS DAR NE MIRTIMI).

Kaip rašo LSN, Kanadoje suimtas pirmasis žmogus Cyril Winter, 70 m. “pažeidęs” naują įstatymą draudžiantį kalbas Už gyvybę, o Ontarijo teismas Kanadoje verčia gydytoją nužudyti pacientą arba sulaukti profesinių sankcijų (žr. kitą straipsnį). Ir tokių atvejų vis gausėja.

YRA IR GERŲ NAUJIENŲ, DIDESNIŲ AR MAŽESNIŲ PERGALIŲ.

LSN praneša, kad Suomijos parlamentas Riksdag 128 balsais prieš 60 atmetė eutanazijos legalizavimą, o Polski serwis pro-life rašo, kad Portugalijos prezidentas, katalikas Rebelo de Sousa vetavo įstatymą dėl lyties keitimo.

LSN praneša, kad per Generalinę Metodistų Konferenciją, delegatai priėmė istorinį sprendimą (438 prieš 384 balsus) prieš homoseksualų "santuoką" bei LGBT pastorius ir išgelbėjo (afrikiečių balsais) metodistus (jų yra 12 mln.) nuo degradacijos, o JAV Atstovų Rūmai priėmė per abortą gimusio gyvo vaiko apsaugos aktą (žr. kitą straipsnį), už kurį balsavo tik 6 demokratai (žr. ten pat).

KOVA VYKSTA VISOSE PLOTMĖSE IR PAČIAIS ĮVAIRIAUSIAIS BŪDAIS.

LSN rašo, kad dainininkė Joy Villa atėjo į Grammys apdovanojimus pasipuošusi suknele su negimusios dukrelės atvaizdu, o Live Action – kad Kroatija vienintelė šalis pasaulyje, išleidusi monetą su negimusio vaiko atvaizdu, tuo tarpu Kanados premjeras J. Trudeau suteikė leidimą išleisti 1 dolerio monetą, skirtą homoseksualizmo 50 metų dekriminalizacijai (žr. kitą straipsnį). 

MATANT KAS VYKSTA PASAULYJE KYLA KLAUSIMAS:

Ar leisimės galutinai užvaldomi tokių valdininkų, kurie leidžia įsigalėti bei įsiviešpatauti prigimčiai priešingai nuodėmingai moralei bei tvarkai ar net tai skatina bei primeta net daugumai, prisidengdami mažumų teisių gynimu?

NESILEISKIME UŽSPENDŽIAMI Į KAMPĄ.

Yra gražių pavyzdžių (žr. straipsnį), kaip taikiomis įstatymiškomis priemonėmis dar galime apsiginti. Jei būsime pasyvūs (priešininkai to tenori), greitai visi dori, ištikimi Dievui ir jo žodžiui tikintieji atsidursime už įstatymo ribų kitokioje diktatūroje ir patys būsime dėl to kalti.

Veikime kiekvienas pagal savo galimybes, ypač artėjant Europos parlamento ir Prezidento rinkimams, nes nuo mūsų priklausys kokia bus Lietuva ir Europa ateityje.

Kiek pajėgsime stengsimės pateikti aktualią bei naudingą informaciją (sekite dešiniame stulpelyje esantį skyrelį Naujienos ir aktualijos ir specialiai rinkimams skirtą, netrukus pasirodysiantį skyrelį Atkreipkite dėmesį).

Galilėjiečių bendruomenės vadovą

kun. Eitvydą Merkį galite rasti

Vilniaus Šv. Mikalojaus bažnyčioje:

kasdien pusvalandį prieš ir tuojau po 17 val. šv. Mišių;

sekmadieniais ir šventadieniais nuo 16.00 iki 18.00 val.

Išpažinčių kunigas klauso kasdien pusvalandį prieš Mišias.

Ilgesniems dvasiniams pokalbiams reikia su juo susitarti iš anksto.

Kalendorius
loader
Prašymai pasimelsti (intencijos)
Kokios naujienos domina?
Lankytojai
939148
ŠiandienŠiandien251
VakarVakar420
Šią savaitęŠią savaitę671
Šį mėnesįŠį mėnesį10232
VisoViso939148
Statistik created: 2021-09-28T02:27:59+00:00
Lankosi svečių 10
Lankosi narių 1
Straipsnių peržiūrėjimai
4567648

Galilėjiečių bendruomenė meldžiasi

Vilniaus Šv. Mikalojaus bažnyčioje

kasdien 17 val. Mišiose.

Sekmadieniais bei šventadieniais,

taip pat šeštadieniais

16.30 val. gieda Vakarinę

17 val. švenčia šv. Mišias