DĖMESIO!!!

Kun. Eitvydas su Galilėjiečių bendruomene

meldžiasi Vilniaus Šv. Mikalojaus bažnyčioje.

Šv. Mišios kasdien (taip pat ir sekmadieniais) 17 val.

KARANTINO METU 17 VAL. MIŠIŲ BAŽNYČIOJE NEBUS,

 

DĖMESIO. Norintys skaityti cituojamų publikacijų originalus paspauskite aktyvuotas nuorodas (jos būna pabrauktos) mūsų straipsniuose.

Narių vertinimas:  / 1
BlogiausiasGeriausias 

Kur veda teologinis liberalizmas, ryškiai parodo žinios iš Olandijos, kuri prieškaryje dar buvo vienas katalikiškiausių kraštų Europoje, o dabar – vis labiau sekuliarizuota šalis. Kaip praneša LTV naujienų tarnybos korepondentė Jolanta Paškevičiūtė, Nyderlandų gyventojai per pastaruosius 50 metų tampa vis mažiau religingi ir tenai per savaitę uždaromos vidutiniškai dvi bažnyčios.

Dienraštis lzinios.lt rašo, kad po Olandiją pradėjo važinėti komandos, padedančios kenčiantiems nepagydomiems ligoniams numirti. Eutanazijos priešininkai jas vadina „mirties būriais" (ar neprimena nacių laikų?). Prieš dešimtį metų Olandija pasaulyje tapo pirma valstybe, legalizavusia eutanaziją (to siekiama ir pas mus!). Dabar Nyderlanduose kasmet atliekama po 3 tūkst. vadinamųjų asistuojamų savižudybių. Jos sudaro apie 2 proc. mirčių. Linas Kojala delfi.lt rašo, kaip eutanazija kito Nyderlanduose, Belgijoje ir kitose valstybėse ir kur einama toliau.

Matome, kaip viskas vystosi pagal traukos dėsnį. Kaip krintant daiktui, taip pat ir degraduojant visuomenei, pagreitis tik didėja. Kaip žinome, procesas įprastai sustoja tik po susidūrimo ir atsitrenkimo. Dažnai toks kritimas baigiasi sudužimu. Tai galioja abiem atvejais, o išimtis laikytina stebuklu.

Kur Olandijos sekuliarėjimo priežastys?

Išmintis sako: „Ką pasėsi, tą ir pjausi." Taigi, ar ne sekli liberalioji teologija ir modernizmo skersvėjai yra ta sėkla, kuri buvo pasėta, o šiandien ima nešti vaisius? Ar ne nuo garsiojo Olandų katekizmo visa tai prasidėjo? Žinoma, ir jis turi savo šaknis bei priešistorę, kurią verta rimtai analizuoti ir mokytis iš istorijos, kad neužliptume antrąkart ant to pačio grėblio, bet dar svarbiau žiūrėti, ką sėjame šiandien, kad vėliau netektų valgyti pigių modernizmo ir liberalizmo rūgštuogių, nuo kurių ilgainiui atšimpa dantys.

Galilėjiečių bendruomenės vadovą

kun. Eitvydą Merkį galite rasti

Vilniaus Šv. Mikalojaus bažnyčioje:

kasdien pusvalandį prieš ir tuojau po 17 val. šv. Mišių;

sekmadieniais ir šventadieniais nuo 16.00 iki 18.00 val.

Išpažinčių kunigas klauso kasdien pusvalandį prieš Mišias.

Ilgesniems dvasiniams pokalbiams reikia su juo susitarti iš anksto.

Kalendorius
loader
Prašymai pasimelsti (intencijos)
Kokios naujienos domina?
Prisijungimas
Lankytojai
867709
ŠiandienŠiandien261
VakarVakar213
Šią savaitęŠią savaitę992
Šį mėnesįŠį mėnesį14792
VisoViso867709
Statistik created: 2020-05-29T15:54:51+00:00
Lankosi svečių 7
Lankosi narių 1
Straipsnių peržiūrėjimai
4138657

Galilėjiečių bendruomenė meldžiasi

Vilniaus Šv. Mikalojaus bažnyčioje

kasdien 17 val. Mišiose.

Sekmadieniais bei šventadieniais,

taip pat šeštadieniais

16.30 val. gieda Vakarinę

17 val. švenčia šv. Mišias