DĖMESIO!!!

Kun. Eitvydas su Galilėjiečių bendruomene

meldžiasi Vilniaus Šv. Mikalojaus bažnyčioje.

Šv. Mišios kasdien (taip pat ir sekmadieniais) 17 val.

Kol bus šis skelbimo prierašas,

17 val. Mišių nebus.

DĖMESIO. Šiame puslapyje galite rašyti tiesiai į šį svetainės skyrių, tereikia žemiau paspausti nuorodą Paskelbti pranešimą, užpildyti visus atsivėrusius laukelius ir lango apačioje paspausti mygtuką Pateikti.

DVASINĖ PATIRTIS IR LIUDIJIMAI (dalykitės dvasine patirtimi etc.)

Paskelbti pranešimą
Pavadinimas *
Vardas *
Turinys *
Saugos kodas * Saugos kodo paveikslėlisAtnaujinti paveikslėlį
   
 

Dovilė: Leiskimės būti Viešpaties keičiami

Susidūrus su kančia, kuri yra iš meilės ir gėrio kitam troškimo, turim atiduoti visą save Jėzui, nes būtent tą Jis padarė ant Kryžiaus. Dievas duoda mums didelių troškimų ir didelę meilę, ir kuo daugiau prašom, tuo didesnė darosi mūsų širdis. Nes Viešpats dovanoja mums savo širdį. Švenčiausiosios Trejybės artumoje, mes esam tos dievišosios Meilės dalininkai ir vargas mums, jei nepasėjam jos, kaip to garstyčios grūdo, kuris tik pasėtas išauga ir įsiprasmina mūsų bei dieviškajame gyvenime. Trejybės Meilė yra nuolat gyva ir kurianti. Ji neturi nei pradžios nei pabaigos. Begaliniai duodanti, neišmatuojama gyvybės versmė. Ir su šitokiomis žmogui nesuvokiamomis dovanomis beldžiasi į mūsų širdis, trokšdama dovanoti mums save. Todėl turim pasiryžti visada  viską palikti, kad ir mumyse apsigyventų be trukdžių ir galėtų nuolatos skleistis. Nes ne mes jau tada gyvensim, ir nebe sau. Atrodo, Dievas ieško trokštančių Jo, kad juose apsigyventų, pasiimtų į savo slėpinių gelmę ir per juos pasaulį šventintų, ne mūsų, bet savo Šventumu. Viską turim atiduoti Jam iš meilės. Šitoks yra Viešpaties  santykio su mumis meilės slėpinys.  "Argi Kristus nesakė, kad mūsų Tėvas, “regintis slaptoje” ,nuolat laukia, kad jo šauktumės bet kokių bėdų varginami ir kad visada gilintumės į jo slėpinį - Tėvo ir jo meilės slėpinį” (Iš Jono Pauliaus II enciklikos apie Dievo gailestingumą). Ypatingai tada, kai atrodo, jog taip stipriai skauda, ir kad neturim vilties, jog ima atrodyti, kad rankose laikom akmenį, kuriuo galim tik kitą sužeisti, kažką su juo sugriauti, tuomet, atiduokim jį Jėzui kaip plytą, kad Viešpats užbaigtų savo Bažnyčios statybą mumyse, atiduokim Jam tą akmenį, kuriuo dažnai ir mūsų širdis pavirsta, iš didelės kančios, paskendusi pati savyje, savo troškimuose, savo ilgesiuose ir turėjimuose... Leiskim Kristaus žvilgsniui apimti mus, leiskimės patikėti Juo iki paskutinio… Tada bus lengviau, o gal net visai paprasta, nieko nebesilaikyti sau ir už viską dėkoti, kaip šlovinimo giesmę už gyvenimą, už vedimą, už Jo žmones mūsų gyvenimuose ir už Jo Meilę mums, kuri niekada nesibaigia, o keliauja kartu su mumis ir kuri niekad mūsų nebepaliks. "

Ketvirtadienis, 2014 Lapkritis 06 23:06

Genovaitė: Kaip aš mečiau rūkyti

Kažkada prieš penkiolika metų rūkiau, dabar jau daugiau kaip penkiolika metų nerūkau, bet tai tik su Dievo pagalba. Man į rankas buvo pakliuvus knyga apie anoniminius alkoholikus. Ir ją bestudijuojant nusprendžiau tais pačiais žingsniais vadovaujantis, mesti rūkyti. T.y aš įvardinau problemą, meldžiau Dievo pagalbos. Maldoje išpažinau, kad be Jo aš nieko padaryti negaliu. Kad esu visiška bejėgė, tik Jis man gali padėti. Šitaip ištisai besimeldžiant, staiga suvokiau: " Stop. Bet ar aš tikrai noriu mesti rūkyti?" Supratau jog ištikrųjų - nenoriu. Ir nuo to laiko meldžiau kad atsirastų tas noras. Dabar negaliu pasakyti kada tai įvyko ir kaip. Bet lyg kas "nukirto". Ir tai buvo tikras stebuklas. Po šiai dienai net nekyla jokia mintis apie pabandymą. Žodžiu, aš tada įsitikinau, kad iš tiesų Dievo veikimui ribų nėra, Jam nėra negalimų dalykų... Maldoje prašyti, melsti ir nepaliauti ir tikrai stebuklas įvyks.

Antradienis, 2011 Liepa 12 15:43

 

Powered by Phoca Guestbook

Galilėjiečių bendruomenės vadovą

kun. Eitvydą Merkį galite rasti

Vilniaus Šv. Mikalojaus bažnyčioje:

kasdien pusvalandį prieš ir tuojau po 17 val. šv. Mišių;

sekmadieniais ir šventadieniais nuo 16.00 iki 18.00 val.

Išpažinčių kunigas klauso kasdien pusvalandį prieš Mišias.

Ilgesniems dvasiniams pokalbiams reikia su juo susitarti iš anksto.

Kalendorius
loader
Prašymai pasimelsti (intencijos)
Klausimas apie tai, kas domina
Lankytojai
129443
ŠiandienŠiandien212
VakarVakar315
Šią savaitęŠią savaitę212
Šį mėnesįŠį mėnesį6096
VisoViso1294436
Statistik created: 2024-04-15T07:31:11+00:00
Lankosi svečių 7
Lankosi narių 1
Straipsnių peržiūrėjimai
6746925

Galilėjiečių bendruomenė meldžiasi

Vilniaus Šv. Mikalojaus bažnyčioje

kasdien 17 val. Mišiose.

Sekmadieniais bei šventadieniais,

taip pat šeštadieniais

16.30 val. gieda Vakarinę

17 val. švenčia šv. Mišias