DĖMESIO!!!

Kun. Eitvydas su Galilėjiečių bendruomene

meldžiasi Vilniaus Šv. Mikalojaus bažnyčioje.

Šv. Mišios kasdien (taip pat ir sekmadieniais) 17 val.

Kol bus šis skelbimo prierašas,

17 val. Mišių nebus.

DĖMESIO. Šiame puslapyje galite rašyti tiesiai į šį svetainės skyrių, tereikia žemiau paspausti nuorodą Paskelbti pranešimą, užpildyti visus atsivėrusius laukelius ir lango apačioje paspausti mygtuką Pateikti.

PADĖKOS UŽ MALDAS IR LIUDIJIMAI (apie išklausytas maldas etc.)

Paskelbti pranešimą
Pavadinimas *
Vardas *
Turinys *
Saugos kodas * Saugos kodo paveikslėlisAtnaujinti paveikslėlį
   
 

Ingrida: Mylinti mama

Laba diena,

Gruodžio 02d.2021m.prašiau pasimelsti už mano dukrelės Eglės sveikatą.

Dievulis jūsų maldas išgirdo, pasiekta lygos remisija,tikimės dabar jinai galės užauginti savo vaikelius. Tariu didelį ačiū jums visiems už maldas,telaimina  jus dievulis,geros jums sveikatos ir asmeninės gerovės su didele pagarba ir meile ,Ingrida

Antradienis, 2022 Balandis 05 15:53

REGINA: Padėka už maldas

G.J.K.

Ačiū už bendras maldas,ačiū kad tokie esate .

Antradienis, 2022 Vasaris 15 16:14

Irena: padėka už maldą

GJK,

nuoširdus dėkui už Jūsų meilę bei ištikimybę gailestingajam Dievui ir užtariančią maldą.

Dievo palaimos ir malonių Jums.

Irena

Penktadienis, 2021 Sausis 15 09:23

Irena: Padėka už maldas

GJK, 

Nuoširdiai dėkoju už Jūsų maldas ir bendrystę Dievo dvasioje. Ačiū už dvasinę pagalbą ir matomus bei nematomus vykstančius stebuklus.

Palaimos Jums

Irena

Trečiadienis, 2020 Spalis 28 11:36

tetis: dekoju

Dekoju uz maldas,po jusu maldu ivyksta stebuklas,jos visada padeda,tesaugo jus dievas,sirdyngai aciu.

Antradienis, 2019 Gruodis 24 14:12

rimgaudas: uz mano serganti sunu

DEKOJU UZ MALDA ,SUNUS PASVEIKO JAU KITA DIENA,JAU DIRBA IR JAUCIASI GERAI,DIDELIS ACIU,TESAUGO MUS VISUS DIEVAS.

Trečiadienis, 2019 Spalis 16 18:37

Irena: padėka už maldas

GJK,

nuoširdus dėkui visiems už maldas, kurios buvo labai reikalingos ir veiksmingos. Dievas išgirdo ir gydė man artimus žmones Jūsų maldų pagalba. Su Dievu, padedant ir gelbėjant seserų ir brolių Kristuje fizines, psichines ir dvasines sveikatas.

Ketvirtadienis, 2018 Spalis 18 12:09

Alina: Padėka už maldą

Ačiū labai už maldą, dukra Gitana išlaikė egzaminus iš pirmo karto, labai labai ačiū Jums, tepadeda Jums dievas.

Trečiadienis, 2018 Birželis 13 01:08

Regina: Padėka už maldas

G.J.K.Ačiū širdingai už maldas

Penktadienis, 2018 Balandis 06 12:04

Eglė: Padėka už maldą

Paskutinę šių metų dieną iškeliavo pakutinėn kelionėn mano teta Birutė. Dėkoju visiems, kurie meldėsi už ją ir jos artimuosius. Amžiną jai atilsį.

Antradienis, 2018 Sausis 02 19:01

Regina: Padėka už maldas

Ačiū už bendras maldas.Tepadeda Jūms Dievas!!!

Ketvirtadienis, 2017 Lapkritis 09 15:42

Ekvilija: padėka

GJK. Vasario mėn.prašiau pasimelsti už sunkiai sirgusį Marių. Ačiū Dievui,rugpjūčio mėn.jis atšventė 30-qjį gimtadienį,šiuo metu dirba. Labai ačiū už maldas.

Ketvirtadienis, 2017 Rugsėjis 28 11:10

Aciu uz Jusu maldas: Vilma

Aciu uz Jusu maldas mano seimai. Dekojui Viespaciui Dievui 

Pirmadienis, 2017 Rugpjūtis 21 10:39

Padeka: Regina

G.J.K.ACIU JUMS UZ MALDA,LABAI MAN PADEDAT.REGINA

Šeštadienis, 2017 Liepa 15 22:22

Regina: Padeka

G.J.K.Labai aciu uz bendra malda.Geros jums kloties gyvenime.Regina

Penktadienis, 2017 Sausis 13 12:31

Ona: Labai dėkoju už Jūsų maldas

Mielieji broliai ir seserys Jėzuje Kristuje... Labai Jums dėkoju už maldas už mano mamytę. Tikiu, kad jos buvo išklausytos ir išgirstos. Operacija praėjo sėkmingai. Telaimina Jus visus mūsų Viešpats. Myliu jus ir dėkoju :)

Penktadienis, 2016 Lapkritis 25 10:28

Regina: Padėka

G. J. K. Ačiū širdingai už maldas. Jūs labai man padedate.

Regina

Pirmadienis, 2016 Rugpjūtis 29 19:40

Regina: Padėka

G.J.K.ačiū Jūms labai už maldą...

Trečiadienis, 2016 Birželis 01 13:12

Regina: Padėka už maldas

Sveiki,labai ačiū kad padėte man melstis .Linkiu Jums sėkmės ir Dievo palaimos.

Kristuje,

Regina

Trečiadienis, 2016 Balandis 27 15:36

Ruta: Aciu uz maldas

Aciu uz jusu maldas ir uztarimus. Ilgokai turejau problemu su kaulu luziais, prasiau maldos uz pilna pasveikima. Sia savaite rentgenas parode, kad visi kaulai sugije. Labai dziaugiuosi, po truputi pradedu normaliai vaikscioti. Tikiu maldos galia, ypac kai prasoma del kito zmogaus. Aciu, kad esate!

Sekmadienis, 2016 Balandis 03 21:23

Regina: Padeka

Garbė Jezuje Kristuje,dar kartelį širdingai dėkoju už maldas,linkiu Jums prasmingos savaitės ir gražiu Šv.Velykų ! Regina

Pirmadienis, 2016 Kovas 21 15:43

Regina: Padėka

Garbė Jezui Kristui,ačiū širdingai kad tokių žmonių yra,norėčiau ten patekti .Linkiu Jums širdingai geros kloties .

Ketvirtadienis, 2016 Kovas 17 17:18

Regina: Padeka

Garbe Jums, Ačiū kad tokie esate ir meldžiates už kitus...

Trečiadienis, 2016 Kovas 16 10:56

Agota: Padėka

Linos leliukui jau vienas metas ir jam labai gerai,ir ačiū už tai,kas meldėsi dėl leliuko. SmileAgota

Ketvirtadienis, 2015 Gegužė 14 13:30

Valdas_V: Padėka

Kiekvienos sekmadieninės šv.Mišios, o ypač Velyknaktis,  laikomos/vedamos kunigo Eitvydo Merkio, ir ypač homilija yra man ypatingos dvasinio peno prasme. Neidealizuojant, nors  substancialiai šv.Komunija ar valgoma Romoje ar bet kurioje LT bažnyčioje nesikiria, bet Dievo Žodžio skelbimas  kun Eitvydo Merkio homilijos - giliai dvasingos ir katalikiškai druskingos ir l. skiriasi nuo kt.kunigų , labai artimos Romos tradicijai. Kunigas Eitvydas - tai didžiulė Dievo Žodžio dovana  salai "Galilėjiečių" bendruomenė ir tuo pačiu dovana Vilniaus miestui. Man jo homilijos - tai  dovana ir Dievo Duona dvasiai ir sielai ir net kūnui. Ypatingai pasiruošiu, kai bendruomėje giedamas brevijorius, o kunigo liturginė neverbalinė kalba yra ypatingas Dievo Malonės ženklas man. Labai dėkingas katalikų bažnyčiai už kunigo Arnoldo Valkausko katekizmo gilų praktinį ortodoksišką ir ortopraktišką aiškinimą Marijos Radijuje, jo laidas įdėtas youtube ir kunigo Andriaus Narbekovo darbą bioetikoje ir kt. srityse. Dėkoju mūsų Arkivyskupui JE Gintarui Grušui ir visiems kunigams kas meldžiasi už šiuos paminėtus kunigus, už katalikų bendruoimenes ir už "Galilėjiečius" ir už Vilniaus vyskupijos kunigus bei pasauliečius.

Ketvirtadienis, 2015 Balandis 02 14:18

Ieva: Padėka

Laba diena.Labai noriu padėkoti Galilėjiečių bendruomenei.Sveikatos jums.

Antradienis, 2014 Birželis 24 15:40

Birute: BIRUTES PADEKA

Dekoju uz maldas ir geruma.

Sekmadienis, 2014 Birželis 08 17:01

Sesuo Albertina: S. Albertinos padėka

GJK!

Nuoširgžiausi svieikinu visą Galilėjiečių bendruomenę su III Advento Sekmadieniu! Dėkoju, kad sunkiu momentu buvote maldoje kartu. SU DIDŽIAUSIU DĖKINGUMU IR DIDŽIAUSIU DŽAIUGSMU - s. Albertina

Sekmadienis, 2013 Gruodis 15 22:55

Sesuo Albertina: Padėka už Elžbietėlės atsigavimą iš komos būsenos

Visai Galilėjiečių bendruomenei labai nuoširdžiai dėkojame už maldas ir  užprašytas šv. Mišias už Elžbietą. Prašome toliau remti savo užtarimu pas VIEŠPATĮ DIEVĄ. Te gerasis DIEVAS Jums atlygins savo Palaima ir gausiomis reikalingomis malonėmis!!! Su gilia pagarba ir dėkingumu Elžbietėlės mama - Emilija ir teta s.Albertina.

Penktadienis, 2013 Gruodis 13 14:58

Silvija: Padėka meldusiems už tėveli Vladislovą

Noriu  nuoširdžiai padėkoti visiems meldusiems už dabar jau a.a. mano tėvelį Vladislovą. Keturios dienos kaip jo nebėra šalia mūsų, bet liko ne tik netekties jausmas, bet ir didžiulė šviesa ir paguoda.

Šeštadienis, 2013 Kovas 02 20:17

Eglė I.: Padėka ir liudijimas palaidojus mano tėvelį a.a. Juozą.

Noriu  nuoširdžiai padėkoti visiems meldusiems už dabar jau a.a. mano tėvelį Juozą. Jau greitai bus du mėnesiai, kaip jo nebėra šalia mūsų, bet liko ne tik netekties jausmas, bet ir didžiulė šviesa ir paguoda.

Tėvelis sunkia širdies nepakankamumo ligos forma sirgo jau šešerius metus, ypatingai liga sustiprėjo per praėjusias Šv. Velykas. Ligoninės daktarų prognozės buvo labai liūdnos, nors amžius dar nesenas, dar nebuvo sulaukęs 70-mečio. Ne kartą siūlėm pasikalbėti su kunigu, atsakymas vienas- dar ne laikas, ką aš jam sakysiu, žodžiu, ne. 

Šį rudenį tėvelį vėl paguldėm į ligoninę. Atvažiavau aplankyti pirmą spalio sekmadienį, ir paprastai paprašiau, kad priimtų kunigą. Kančia, artimųjų rūpestis ir malda jau buvo pakeitę jo nuostatą. Iš akių supratau, kad sutinka.

Atėjusį gretimos bažnyčios kunigą įspėjau, kad paskutinį kartą tėvelis išpažinties buvo turbūt vaikystėje, nežinau, ar moka kokios maldos žodžius... Viskas Dievo valioje, atsakė kunigas.

Ilgokai kalbėjosi palatoje. Paskui tėvukas su šypsena sakė, kad į dideles smulkmes nepuolė, vis atidavė savo naštą blokais, blokais... Buvau pakviesta į palatą, kur tėveliui buvo suteiktas Ligonių sakramentas. Visi trys gražiai meldėme „Tėve mūsų" maldą (ir tėvukas ją bemokąs).

Belydint kunigą iš ligoninės, š*** pasakė, kad tėvukas norėtų ir Santuokos sakramento. Jei tik mama sutiktų ir pavyktų surasti krikšto pažymėjimus. Mamos sutikimas - ašaros, dokumentus visus surado pats kunigas. Kitą šeštadienį patys artimiausi namiškiai dalyvavome pačioje gražiausioje mūsų šeimos šventėje - mūsų tėvų vestuvėse. Tėvelis jau nepajėgė stovėti, mama atsisėdo šalia, ir 47 bendro gyvenimo metai buvo vainikuoti amžinos meilės priesaika.

Paskutinis stebuklas. Dar prieš ceremoniją įeiną į palatą vienintelė gyva belikusi tėvelio sesuo su vyru. Atvažiavo aplankyti brolio, nieko nežinojo apie būsimą santuoką. Mama su ja susipykusi jau daugiau kaip 10 metų, jokių ryšių nepalaikoma. Viskas išsirišo taip, kad jie irgi dalyvavo sutuoktuvėse, mačiau, kaip tai palietė jų širdis. Mano mama su jais susitaikė, pakvietė apsilankyti namuose (ką jie netrukus ir padarė ). O kai kunigą išlydėjome, tetos vyras kreipėsi į savo žmoną žemaitiškai, ar nereikės ir mums,  žmonele, „susivenčiavoti"...

Tėvukas po 8 dienų iškelivo į savo Tėvo namus. Iškeliavo susitaikęs, susituokęs, Dievas sutaikė ir artimuosius. Ko daugiau bereikia. Tėvelis atgręžė savo veidą Gyvybės Viešpačiui, ir Viešpats apdovanojo ne tik jį, bet ir mus, likusius čia.

Dar kartą dėkoju visiems nors mintimis meldusiems jam Viešpaties Artumo. Aš ir artimieji vieni nebūtume pajėgūs išmelsti tos šviesos ir ramybės.

Trečiadienis, 2012 Gruodis 12 12:04

Dalia D.: Nuoširdžiai dėkoju

Nuoširdžiai dėkoju visiems galilėjiečiams, bičiuliams, bendradarbiams, giminėms ir pažįstamiems už palaikymą malda, kunigui Eitvydui už šv. Mišių auką – tai buvo man stiprybės šaltinis ir vienybės ženklas netikėtai prispaudus negalavimui ir mini operacijai. Nors buvo dvejonių, dabar esu įsitikinusi teisingu pasirinkimu. Dabar jau esu namuose, jaučiuosi neblogai ir labai noriu padėkoti visiems už bet kokį pagalbos siūlymą, skambučius, aplankymus, patarimus, gėlytes, vaisius, šiltus gėrimus ir naminį maistą. Žinoma, labiausiai už užtarimo maldą, nes Dievas per ją pripildė mane vidinės ramybės, nors kasdieninius planus teko koreguoti. Esu kupina dėkingumo, bandau skaityti man Dievulio siunčiamų ženklų prasmę. Tikiuosi, kad greitai pasimatysime su visais Šv. Kazimiero bažnyčioje. Šios dienos ištraukoje iš laiško filipiečiams perskaičiau prasmingą sakinį: "Aš visa galiu tame, kuris mane stiprina". Teatlygina jums visiems Dievas ir tegul mus visus stiprina gyvenimo kelionėje.

Kupina dėkingumo Dalia D.

Ketvirtadienis, 2012 Spalis 04 22:15

Danutės Rasl. prašymu Dalia: Dėkoja visiems už maldas

Danutė Rasl. dėkoja visiems, kurie meldėsi už jos klasės draugę ir bičiulę Reginą. Dievulis ją pasišaukė pas save po ilgo buvimo reanimacijoje. Regina buvo pamaldi moteris, dar prieš operaciją atliko išpažintį, priėmė ligonių sakramentą. Šiaip buvo dievota moteris ir Danutės bendraamžė. Nė vienas nežinom kada mus Dievulis pasišauks, kaip svarbu atsakingai ir prasmingai praleisti kiekvieną dieną... Melsdamiesi už mirusius, melskim mirusiajai Danutei Dievo Artumo, o jos dviems dukroms, kad susitaikytų su Dievo valia ir pačios būtų Jam ištikimos.

Ketvirtadienis, 2012 Birželis 21 21:43

Eglė I.: už mano tėvuką Juozą

Nuoširdžiai dėkoju visiems, kurie meldėtės už sunkiai besivaduojantį mano tėvelį. Šiuo metu grįžęs iš ligoninės namo, liga lyg ir stabilizavosi, taip greitai neberieda sveikata žemyn, nors bendros gydytojų prognozės liūdnos. Širdis, nors ir silpna, bet vis dar plaka.

Tik skaudžiausia, kad susitaikyti su Dievu vis atidėlioja,o tai būtų toks džiaugsmas...

Prašau savo maldose prisiminti šią intenciją.

Pirmadienis, 2012 Balandis 30 21:42

Jurgita: Padėka

Nors ir praėjo šiek tiek laiko, nuo mano maldos prašymo, bet noriu padėkoti, kurie meldėtės už mano tėvelį, kuriam buvo daryta širdies kraujagyslių operacija. Tai buvo vienas iš sunkiausių mano gyvenimo laikotarpių, kai galėjau ištverti tik būdama maldoje. Ši vienybė ne tik sustiprino mane pačią, bet ir grąžino sveikatą tėveliui. Dabar jis sparčiai sveiksta ir stiprėja.

Garbė ir šlovė, Tau Viešpatie!

Ketvirtadienis, 2012 Balandis 26 22:51

Sesė: Pasimelskime už Daivos U. aa. tėvelį Algimantą

Labai dėkoju savo ir Daivutės U. vardu visiems, kurie meldėtės už jos tėvelį Algimantą. Jis jau užmigo amžinybės miegu. Pasimelskime, kad, priėmęs mūsų Viešpatį į savo širdį, jis išvystų tą Šviesą, kurios taip trokšta visų mūsų širdys žemiškoje kelionėje ir ilsėtųsi ramybėje, o sesę Daivą ir kitus artimuosius priglauskime prie savo širdies ir prašykime jiems dvasios stiprybės ir Dievo valios priėmimo.

Ketvirtadienis, 2012 Kovas 01 11:20

Dalia D.: Padėka ir maldos šauksmas

Dėkoju visiems savo ir Sauliaus artimųjų vardu, kurie meldėsi už sunkų ligonį, šiandien  iškeliavusį pas Viešpatį. Labai prašau melsti už jo artimuosius, kad jie primtų Dievo valią, o Jis laimintų ir vestų šios gražios šeimos narius į ramybę ir savo Artumą. Mirusiajam Sauliui meldžiu, kad jis regėtų Dievo Veidą amžinybėje. Prašau visų, kurie perskaitys šį prašymą, pasimelsti šia intencija.

Šeštadienis, 2012 Vasaris 25 11:08

Daiva U.: Išklausyta malda

Dėkoju Viešpačiui ir mūsų galilėjiečių bendruomenei už vienijimąsi maldoje prašant, dabar jau a.a., tėvelio Algimanto Antano sustiprinimą ligoje ir žengimo link Viešpaties išdrįsime. Tėvelis be sąmonės iš bendrojo ligoninės skyriaus ryte buvo skubiai pervežtas į reanimacinį skyrių. Po pietų, atvykus kartu su kunigu, jis buvo atgavęs sąmonę - ramybėje ir taikoje priėmė ligonio sakramentą. Po 6 valandų užmigo su visam.

Jaučiu pareigą pasidalinti įgyta nuostabia patirtimi. Tėvelis reanimacijos skyriuje buvo be sąmonės buvo apie 3 valandas, gydytojai informavo apie lankymo valandas, skirtas vėlyvoje popietėje. Tad su mamuku ėjome namo apgaubtos vilties ir pasitikėjimo Dievo valia. Maniau, kad beviltiška prašyti kunigo vykti prie mūsų ligonio. O ir su gydytojais nebuvau aptarusi ar galima į tokį kritinių situacijų skyrių atvykti su kunigu. Paskambinau ir šiuo rūpimu klausimu pasitariau su mūsų bendruomenės sese. Jos paskatinta ir padrąsinta bėgte nubėgau į šalia namų esančią Šiaulių katedrą. Kunigas skubiai susiruošė ir nuvažiavome į ligoninę. Skyriaus vedėjas, pamatęs kunigą, pagarbiai pasitiko, prašydamas palaukti, nes ką tik į skyrių įvežė sunkų ir skubios pagalbos reikalingą ligonį. Po 20 min. įėjome į reanimacijos didelę salę prie tėvelio. Kur ramybėje ir ypatingame susikaupime, kunigas suteikė tėveliui ligonio patepimo sakramentą. Meldėmės kartu.

Visiems atsidūrusiems panašioje situacijoje, nuoširdžiai patariu - prisiminkite, Dievui nėra negalimų dalykų, pasitikėkite Juo ir darykite tai, ką sako pati širdies gelmė.

Pirmadienis, 2012 Kovas 12 18:15

Sesuo Alberta: Padėka

G.J.K. Labai noriu padėkoti Galilėjiečių bendruomenei, kad meldėsi už mano puseserės vyrą a.a. Kazį. Jis aprūpintas Švč. Sakramentais po savaitės iškeliavo pas Viešpatį. Pats paprašė kunigo, maldos suminkštino jo širdį. Labai dėkoju jūsų bendruomenei už maldas. Teatlygina jums Dievas!

Antradienis, 2011 Lapkritis 29 22:27

Albertina: Padėka

Dėkoju už maldas, vakar Kazys buvo aprūpintas Šventais Sakramentais. Šlovė Viešpačiui!

Antradienis, 2011 Rugsėjis 20 22:03

Dalia: Padėka

Sveiki sesės broliai Galilėjiečiai,

Šilčiausi vasariški Jums linkejimai iš Long Island prie Niujorko miesto!

Siunčiu Jums nuoširdžiausią AČIŪ už mane užtariančias ir palaikančias maldas. Telaimina Jus visus Dievulis ir globoja!

Esu jau 2.5 metų šioje Atlanto pakranteje. Maldingai darbuojuos su ilgesnėm ar trumpesnėm pertraukėlėm, prižiūriu senukus, kurie jau vieni namuose nepajėgia susitvarkyti, yra silpnos sveikatos. Aš jiems esu pagalba. O Jūs brangūs Galilėjiečiai esat mano pagalba. Jūsų užtarimas, Dievo globa leidžia čia dirbti ir patirti emigranto duonos skonį. Ši patirtis leidžia būti vienumoje ir labiau vienytis su Jumis maldoje. Nuotoliai neturi įtakos dvasinei bendrystei.

Esu dėkinga Dievui ir Jums už sveikatą. Prašiau pagalbos ir ji atėjo. Dabar galiu džiaugtis gyvenimu be vaistų. Kai esi toli nuo savų, savo šaknų esi labiau pažeidžiamas ir todėl vis padejuodavau, labiau pergyvendavau, kad vaikams yra nelengva siekiant mokslų Danijoj. Prašiau jūsų užtarimo. Maldos buvo išklausytos. Dabar galiu pasidžiaugti, kad sūnus Paulius baigė mokslus ir turi pastovų darbą. Dukra Milda sėkmingai baigė antrą kursą, liko dar vieni metai. Bet jau šeimoje esame du dirbantys, mano "amerikoniškas " laikas tirpsta. Tikiuosi Velykas švęsti kartu.

Dievas tikrai su mumis, mieli Galilėjiečiai!

Palaimingos, poilsingos gražios vasaros!

Su Dievu

sese Dalia

Penktadienis, 2011 Liepa 01 02:05

 

Powered by Phoca Guestbook

Galilėjiečių bendruomenės vadovą

kun. Eitvydą Merkį galite rasti

Vilniaus Šv. Mikalojaus bažnyčioje:

kasdien pusvalandį prieš ir tuojau po 17 val. šv. Mišių;

sekmadieniais ir šventadieniais nuo 16.00 iki 18.00 val.

Išpažinčių kunigas klauso kasdien pusvalandį prieš Mišias.

Ilgesniems dvasiniams pokalbiams reikia su juo susitarti iš anksto.

Kalendorius
loader
Prašymai pasimelsti (intencijos)
Klausimas apie maldos adresatą
Lankytojai
129443
ŠiandienŠiandien211
VakarVakar315
Šią savaitęŠią savaitę211
Šį mėnesįŠį mėnesį6095
VisoViso1294435
Statistik created: 2024-04-15T07:31:11+00:00
Lankosi svečių 3
Lankosi narių 1
Straipsnių peržiūrėjimai
6746925

Galilėjiečių bendruomenė meldžiasi

Vilniaus Šv. Mikalojaus bažnyčioje

kasdien 17 val. Mišiose.

Sekmadieniais bei šventadieniais,

taip pat šeštadieniais

16.30 val. gieda Vakarinę

17 val. švenčia šv. Mišias